Navigácia
Prihlásenie
Meno

HesloZabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
Vitajte
Vitajte na portály Apokalypsa.

World of Warcraft a Blizzard Entertainment sú ochranné známky alebo registrované ochranné známky spoločnosti Blizzard Entertainment, Inc. v USA a / alebo iných krajinách. Táto stránka nie je žiadnym spôsobom spojená s Blizzard Entertainment.
Event - Brewfest
V dňoch 20. September - 5. Október je tu pre Vás každoročné alkoholová in-game akcia Brewfest je opäť tu a trpasličie pivo opäť tečie prúdom. Aj tento rok na vás čaká množstvo questov, úloh a Achievement, ktoré môžete splniť, a hektolitre piva, ktoré musíte vypiť.

S pozdravom tím Apokalypsa

Ideme robiť upgrade!
Dňa 6.3.2021 nebude dostupný herný server World of Warcraft: Wrath of the Lich King APOKALYPSA, a to z dôvodu údržby serveru.

Z dôvodu veľkého úspechu a záujmu o náš server prechádzame na výkonnejší hardware. čo vyžaduje dočasne vypnutie servera.

Ďakujem za pochopenie
S pozdravom tím Apokalypsa
[UPDATE] Nedostupnosť serveru
Oznamujeme Vám že hardwarová chyba ktorá zapríčinila nedostupnosť herného servera World of Warcraft: Wrath of the Lich King APOKALYPSA. Je úspešne odstránená. A server je znova dostupný.

Za nedostupnosť služieb sa ospravedlňujeme.

S pozdravom tím Apokalypsa & External IT Department
Nedostupnosť serveru
Z dôvodu hardwarovej chyby je nedostupný herný server World of Warcraft: Wrath of the Lich King APOKALYPSA. Technici pracujú na oprave servera.

Oprava môže trvať aj niekoľko dní.

Za spôsobené komplikácie sa ospravedlňujeme.

Ďakujeme za pochopenie
S pozdravom tím Apokalypsa & External IT Department
Zmena Realmlistu
Vážený hráči,

Dovoľujeme si Vás informovať že ku dňu 21.6.2020 dochádza k zmene realmlistu na wow-sophy.tpsk.eu. Je teda potrebne si realmlist aktualizovať v konfigurácii WoW klienta. V prípade ak potrebujete návod na úpravu konfigurácie postupujte podľa návodu: Postup ako pri pripojení k serveru cez alternovaného klienta.

Zároveň si Vás dovoľujeme upozorniť že dnes resp. 20.6.2020 v nočných hodinách nebude dostupný herný server World of Warcraft: Wrath of the Lich King APOKALYPSA, a to z dôvodu zmeny realmlistu.

Ďakujeme za pochopenie
S pozdravom tím Apokalypsa
Plánovaná odstávka služieb
V dnoch 29.1.2020 -.2.2.2020 nebude dostupný herný server World of Warcraft: Wrath of the Lich King APOKALYPSA, a to z dôvodu údržby serveru.

Ďakujem za pochopenie
S pozdravom tím Apokalypsa
Plánovaná odstávka služieb
V dnoch 27-28.3.2019 nebude dostupný herný server World of Warcraft: Wrath of the Lich King APOKALYPSA, a to z dôvodu údržby serveru.

Ďakujem za pochopenie
S pozdravom tím Apokalypsa
Spustenie Apokalypsy
Vitajte na World of Warcraft servery Apokalypsa, ktorý nepriamo patrí pod nový herný portál Sophy Entertainment. Hlavnou výhodou herného portálu Sophy Entertainment je hlavne profesionálna zákaznícka podpora, ktorej súčasťou sú aj skúsení operátori ktorý Vám ochotne pomôžu s akýmikoľvek požiadavkami. Server Vám ponúkne prežiť dlhé hodiny plne zábavy s vašimi priateľmi alebo dokonca môžete spoznať nových priateľov. A mnoho viac...
Všetkým hráčom prajem mnoho krásnych okamžikov a úspechov pre hraní World of Warcraft Apokalypsa.
Server Info
Názov: Apokalypsa
Realmlist: wow-sophy.tpsk.eu
Typ: Normal
Patch: 3.3.5a (12340)
Emulátor: TrinityCore
TeamSpeak 3
IP: dc03.stacknet.eu:9987
Počet slotov: 32
Verzia: 3.0.11.3
Partneri
Zákaznícku podporu a subdoménu poskytuje TPSKWebhosting poskytuje StackNet